logo         

WINE&ART s.r.o. - Oficiálny distribútor exkluzívnych slovenských vín JANOUŠEK & POLÁK - prevádzkovateľ špecializovaného e-shopu www.wine4you.sk

Partnerské stránky:

PPPRODUKT

plexisklo, polykarbonát, technické plasty
prestrešenia, svetlíky, výplne zábradlí ... www.ppprodukt.sk

medovníčky

Medovníčky - ručne maľované www.medovnicky.sk

prevencia závažných priemyselných havárií, ochrana pred požiarmi, BOZP, ekonomické poradenstvo, vedenie jednoduchého a podvojného účtovníctva www.olba.sk

 


O NÁS
O NÁS

Cieľom našej spoločnosti WINE&ART s.r.o. je okrem oficiálnej distribúcie aj snaha formou internetového predaja sprístupniť produkciu spoločnosti POLÁK WINERY širokej verejnosti. Veríme, že náš e-shop bude bránou do sveta exkluzívnych vín, sveta, v ktorom je vždy čo objavovať a spoznávať. Je Vám preto k dispozícii celý aktuálny sortiment jedinečných vín produkovaných spoločnosťou POLÁK WINERY. Budeme veľmi radi, ak sa k našej ponuke budete znova vracať, pretože - a na to nezabúdajte - skutočne dobré víno si zaslúži, aby ste si ho zapamätali!

Vinárska spoločnosť JANOUŠEK & POLÁK bola založená v roku 2006 a za krátku existenciu získala za svoje vína neuveriteľných - viac ako 635 ocenení doma i v zahraničí. Vína zo značkou JANOUŠEK & POLÁK a POLÁK WINERY nájdete v najznámejších slovenských hoteloch a reštauráciách. Sú garanciou vysokej kvality a spokojnosti hostí.

Spoločnosť kormidluje vínnymi cestami jej kapitán Mário Polák. Výrobu má dnes pod palcom mladý pivničný majster Juraj Somorovský, obchod Branislav Valjent . V Pezinku vytvorili známu a obľúbenú značku slovenských vín, ktorou sa snažia osloviť najnáročnejších milovníkov vína.

Ročne v súčasnosti vyrábajú do šesťdesiat tisíc litrov, čo je asi 90 tisíc fliaš prevažne prívlastkových vín. Predstavujú ich na akciách Malokarpadskej vínnej cesty, robia prezentácie pre distribútorov, segment HoReCa, ale aj pre firmy a verejnosť. Do určitej miery sú limitovaný tým, že ich výrobné a skladové priestory sú zatiaľ predovšetkým funkčné. Ale v plánoch sa už rodí vinárstvo s novou výrobnou časťou, prezentačnými priestormi i vlastnou predajňou.

tím Polák winery

 

 

 

 

NTJlY